SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

Wszystkich uczniów z klas 0-VI oraz przedszkolaków zapraszamy serdecznie do udziału w biciu rekordu Polski na największą ilość napisanych listów do Świętego Mikołaja!

Każdy list musi spełniać cztery warunki:

- być napisany odręcznie,
- być włożony do koperty zaadresowanej do Świętego Mikołaja,
- zawierać marzenie (dzieci przedszkolne mogą marzenia przedstawiać w formie rysunków),
- być podpisany z dołączonymi danymi (imię, nazwisko i klasa).

Napisz list i przynieś go do 6 grudnia do szkoły!

Każdy list nie tylko weźmie udział w biciu rekordu Polski, ale również będzie miał szansę na spełnienie życzenia. Spośród wszystkich przesłanych listów organizatorzy bicia rekordu Polski  wyłonią10 listów, z których spełnienie marzenia ufundują darczyńcy!

Dodatkowo wszystkie listy napisane przez uczniów naszej szkoły wezmą udział w

SZKOLNYM KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZY LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

Napisz list i przynieś go do 6 grudnia do szkoły! Dla autora najpiękniejszego listu do Świętego Mikołaja – niespodzianka!

Wszystkie listy zostaną przekazane do Organizatora akcji Bicia rekordu Polski na największą liczbę listów do Świętego Mikołaja!

Organizatorami szkolnego konkursu są p. Joanna Heftowicz i p. Krystyna Gaj.