Wycieczka do Wrocławia...

09 września 2017r. w pierwszą sobotę  nowego roku szkolnego, pracownicy naszej szkoły mieli przyjemność spacerować po Wrocławiu i podziwiać jego piękno. Przy pięknej pogodzie panorama miasta z tarasu widokowego na SKY TOWER zachwyciła wszystkich. Program wycieczki obejmował pobyt w AFRYKARIUM  na terenie ogrodu zoologicznego oraz zwiedzanie PANORAMY  RACŁAWICKIEJ.

To jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), "przenosi" widza w inną rzeczywistość i inny czas. Panorama Racławicka to pierwsze i jedyne zachowane do dziś polskie dzieło tego rodzaju.