Gimnazjaliści czytają przedszkolakom...

15 maja 2017 roku uczniowie Gimnazjum Zespołu Szkół w Grabowie odwiedzili po raz kolejny swoich młodszych kolegów z grupy wiekowej 3-4 latki. Gimnazjaliści zaprezentowali bajkę pod tytułem „Wilk i siedem koźlątek”- Braci Grimm.

W roli narratora wystąpiła Małgorzata Pionko, rolę podstępnego wilka odegrał Wiktor Majczak, w postać mamy kozy wcieliła się Sandra Frątczak, w podwójnej roli młynarza i koźlęcia wystąpiła Zuzana Borowska, postać najmłodszego koźlątka odegrała Julia Krzyżanowska. Spotkanie odbyło się w miłej i pogodnej atmosferze. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały bajki, a później wzięły udział w krótkiej pogadance dotyczącej utworu „Wilk i siedem koźlątek”. Dziękujemy za gościnę wychowawczyni p. Natalii Pawlak. Organizator akcji Gimnazjaliści czytają przedszkolakom” nauczyciel bibliotekarz Aneta Pionko.