Targi edukacyjne-2019...

We wtorek, 19 marca 2019r. na terenie naszej szkoły zorganizowano TARGI EDUKACYJNE, by pomóc uczniom, wkrótce kończącym naszą szkołę, w podjęciu trudnej decyzji, dotyczącej dalszej edukacji. Bardzo ładnie zaprezentowali oferty edukacyjne uczniowie (wśród nich było wielu naszych absolwentów) i nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych z Łęczycy, Powiercia, Kutna, Kościelca, Piątku, Zduńskiej Dąbrowy, Mieczysławowa oraz Łodzi.

W targach wzięły udział następujące szkoły:

• Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku
  • Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy
  • Zespół Szkół Rolniczych Centrum  Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu
  • Łódzka Szkoła Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa Anagra
  • Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Antoniego Troczewskiego w Kutnie
  • Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr1im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łęczycy
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia   Rolniczego  w Powierciu
  • Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im . Macieja Rataja w Mieczysławowie
  • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego  im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie