Jak wyobrażam sobie bohatera mojej ulubionej książki...

29 listopada 2018 roku w Łęczycy odbyło się uroczyste wręczenie nagród w powiatowym konkursie organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy „Jak wyobrażam sobie bohatera mojej ulubionej książki”.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań czytelniczych, rozwój wyobraźni plastycznej przy użyciu różnych form plastycznych lub komputerowych. Wśród finalistów konkursu znaleźli się uczniowie klas czwartych z naszej szkoły! Karolina Pajor z kl. IVa i Mateusz Modliński z kl. IVb zostali wyróżnieni pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi za swoje prace!

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Heftowicz