100 lecie ODZYSKANIA przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI...

09 listopada 2018r. w bardzo uroczysty sposób czciliśmy w naszej szkole setną rocznicę ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI przez naszą OJCZYZNĘ. O godz. 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy wszystkie zwrotki hymnu państwowego. Uczniowie klas starszych zatańczyli POLONEZA według choreografii p. B. Borowskiej. Taniec Zadumy przygotowały i pięknie wykonały Weronika z Nadią.  Scenariusz uroczystych występów pod hasłem NIEPODLEGŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ opracowała p. H. Pawłowska. Patriotyczne wiersze przeplatane były pieśniami i piosenkami w wykonaniu solistów i chóru szkolnego prowadzonego przez p. M. Nowakowskiego.  Podziwialiśmy także niezwykłe umiejętności gry na instrumentach muzycznych Mateusza i dziewczynek z grupy "Flażoletów". Uroczysty charakter całej uroczystości nadała scenografia wykonana przez panie A. Kacprzak, B. Zwolińską,  Krystynę Niedomagała oraz nasze odświętne, galowe stroje przyozdobione biało-czerwonymi kotylionami lub kokardkami.