Spotkanie autorskie z M.K. Piekarską...

04. października 2018 r. grupa uczniów z klasy VIIa i klasy VIII Szkoły Podstawowej w Grabowie, uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Małgorzatą Karoliną Piekarską – dziennikarką prasową i telewizyjną, blogerką i autorką książek dla młodzieży i dorosłych: „Klasa pani Czajki”, „Tropiciele”, „Dzika”, „Syn dwóch matek”.

Dziennikarka współpracowała z TVP, z dwutygodnikiem Cogito, gdzie publikowane były jej felietony Wzrockowisko oraz Sztuka pisania. M. Piekarska współpracowała także z dwutygodnikiem Victor gimnazjalisty, na łamach którego publikowała w odcinkach powieści Klasa pani Czajki, Tropiciele, Dzika, oraz krótkie felietony o gwiazdach muzyki rozrywkowej.

Głównym tematem spotkania był wywiad – rozmowa, w której naprzemiennie zadaje się pytania (lub wypowiada zdania mające funkcję pytań) i uzyskuje na nie odpowiedzi. Spotkanie odbyło się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece w Łęczycy. Opiekunami uczestników spotkania z naszej szkoły były: p. Krystyna Gaj i p. Aneta Pionko.

Niedziela, 2018-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego