Powiatowy Konkurs Krasomówczy...

W dniu 20 września 2018 roku odbył się Powiatowy Konkurs Krasomówczy „Pięknie opowiedzieć ojczyznę” organizowany przez Oddział PTTK w Łęczycy w ramach projektu „Magiczne podróże po regałach”.

Celem konkursu było między innymi rozbudzenie zamiłowań krajoznawczych wśród dzieci i młodzieży, zachęcanie ich do poznawania własnego regionu, jego historii i dorobku, pogłębianie wiedzy o Polsce i Polakach, wyszukiwanie tematów ciekawych krajoznawczo, a następnie zaprezentowanie ich w konkursie. Uczennica naszej szkoły, Alicja Wojciechowska z kl. IVa, uczestniczyła w tym konkursie i zdeklasowała konkurencję! Zajęła pierwsze miejsce, a tym samym będzie reprezentować powiat łęczycki w etapie wojewódzkim. Sukces Ali wspierała p. Joanna Heftowicz. Trzymamy kciuki za Alicję, bo to jeszcze nie koniec jej pracy!

Niedziela, 2018-10-21

Imieniny: Celiny, Hilarego