Wycieczka do Warszawy...

19 czerwca 2018 roku uczniowie klasy II, IIIa i IIIb wraz z opiekunami i kilkoma rodzicami udali się na wycieczkę do Warszawy. O godz. 8.00 wyruszyliśmy w kilkugodzinną podróż autokarową do naszej stolicy.

Zwiedzanie Warszawy rozpoczęliśmy od Zamku Królewskiego. Kolejnym punktem zwiedzania był Barbakan i pomnik Małego Powstańca. Ruszyliśmy na Rynek Starego Miasta. Po środku placu stoi pomnik Warszawskiej Syrenki. Niedaleko mieści się restauracja „Bazyliszek” , nad wejściem której wisi podobizna potwora. Zobaczyliśmy wiele pomników, Pałac Prezydencki, Plac Piłsudskiego , by tam zobaczyć Grób Nieznanego Żołnierza, Kościół św. Krzyża  Po dniu pełnym wrażeń, przyszedł czas na posiłek. Wszyscy z radością przyjęli wiadomość o wizycie w Mc Donald’s. Podróż powrotna minęła szybko i bezpiecznie wróciliśmy do swoich domów.

Wycieczka do Warszawy to naprawdę niesamowite przeżycie.