Narodowe Święto Niepodległości...

13 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Po odśpiewaniu Hymnu Państwowego, wysłuchaliśmy montażu słowno-muzycznego w wykonaniu naszych zdolnych uczniów, a przygotowanego pod kierownictwem p. H. Pawłowskiej, p. K. Gaj, p. M. Nowakowskiego.   O walory estetyczne występów zadbały panie A. Kacprzak oraz  B. Zwolińska przygotowując dekorację sceny i dekorując występujących. Akademia przede wszystkim miała  przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. Na zakończenie pani dyrektor K. Gaj doceniła miłym słowem artystów, a także poprosiła o refleksję nad własnym zachowaniem niektórych uczniów spośród publiczności.