KONCERT Walentynkowy...

14 lutego 2017r. w Zespole Szkół w Grabowie odbył się romantyczny Koncert Walentynkowy, w którym główną rolę odegrali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Kurpińskiego w Kutnie.  Skierowany był do wszystkich mieszkańców Gminy Grabów. Podczas występu publiczność mogła wysłuchać muzyki rozrywkowej w klimacie dzisiejszego święta zakochanych. Super atmosferę na sali wprowadziła dekoracja, której autorką była p.Małgorzata Misiak wraz ze swoim zespołem.  Zaproszeni goście zasiadający przy stolikach w blasku świec, unoszącego się aromatu kawy i zapachu domowego ciasta poddali się romantycznemu nastrojowi.

Wszyscy goście mieli okazję wziąć udział w losowaniu, które odbyło się na zakończenie. Były to pizze oczywiście w kształcie serc. Nagrodą główną było zaproszenie na "Romantyczną kolację we dwoje" do Karczmy w Miłosnej.

Dziękujemy wszystkim za udział w Koncercie Walentynkowym.

W drugiej części wieczoru zaprezentowany został pokaz sztuk walki. . Dzięki trenerowi Włodzimierzowi Rygiertowi z Turkowskiego Klubu Karate mamy możliwość nauki kickboxingu oraz Muay Thai czyli wszystkich najważniejszych uderzanych sztuk walki.