Andrzejki - magiczny dzień wróżb w naszej zerówce.

Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. Tego dnia zarówno dziewczęta jak i chłopcy  próbowali dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości i o tym, co je czeka w najbliższym czasie. My również chcieliśmy poznać uroki wróżb i właśnie z tego powodu, 30 listopada 2016 r. pani Wioletta Jamrozińska przygotowała dla nas andrzejkowe  niespodzianki .

W magicznym, pełnym tajemniczości nastroju przystąpiliśmy do wróżb przepowiadających przyszłość. Nie zabrakło również tradycyjnych zabaw: "Talerzyki przyszłości”, "Tajemnicze kolory”, „Kim będę w przyszłości?”, ”Jaki jesteś ?, ” ”Serca”, „Magiczne liczby”, „Miska marzeń” Na zakończenie przedszkolaki z entuzjazmem opowiadały o swoich wrażeniach.