DEN-2016...

14 października to dzień, w którym do pracowników placowek oświatowych spływają miłe gesty i ciepłe słowa od tych, którym poświęcamy najwięcej uwagi w pracy zawodowej, czyli uczniów. W naszej szkole spotkaliśmy się wszyscy na hali sportowej, by podtrzymać tradycję szkolnego świętowania Dnia Edukacji Narodowej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpił ważny moment dla uczniów klas pierwszych gimnazjum. Złożyli oni uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie wdrożeni w szeregi społeczności swej szkoły.

Tradycyjnie, dyrektor Zespołu Szkół w Grabowie p. M. Jagielski i wicedyrektor p. K. Gaj wytypowali i nagrodzili grupę nauczycieli, którzy w  szczególny sposób przyczynili się do rozwoju  i sprawnego funkcjonowania naszej placówki. W tym roku w szkole podstawowej są to:

• p. Kinga Czarnocińska
  • p. Anna Czupryńska
  • p. Teresa Domańska
  • p. Krystyna Gaj
  • p. Zofia Pionko
  • p. Irena Skalska
  • p. Magdalena Sobczyńska
  • p. Anna Witczak

Wszystkim nagrodzonym przekazujemy gratulacje.

Następnie młodzież gimnazjalna przedstawiła krótką część artystyczną, przygotowaną wg scenariusza p. Anny Wildy-Lasoty i p. Beaty Borowskiej. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Michał Nowakowski, a plastyczną p. Aleksandra Kacprzak.