Pożegnanie szóstoklasistów...

W środę, 22 czerwca 2016 wychowankowie p. Grażyny Rozbickiej próbowali wierszem i piosenką "Ocalić od zapomnienia" lata nauki spędzone w naszej szkole.

Piękny pokaz umiejętności muzycznych zaprezentował nam Jarek Borowski, który już wkrótce będzie także absolwentem Szkoły Muzycznej I stopnia w ŁĘCZYCY. Z zainteresowaniem oglądaliśmy tańce N. Ruszkowskiej, W. Jedyńskiej i O. Pabin.  Do jakości występów szóstoklasistów przyczyniły się p. G. Rozbicka- reżyser spotkania, p. L. Wasiak- oprawa muzyczna oraz rodzice uczniów- scenografia. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: dyrekcja Zespołu Szkół w Grabowie, p. K. Gaj i p. M. Jagielski,  przewodnicząca Rady Rodziców p. J. Ludwiczak, proboszcz grabowskiej parafii ks. J. Marciniak, wójt Gminy Grabów p. T. Pietrzak ze współpracownikami:p. M. Jóźwiak, p. K. Ogórkiem, p. M. Sobińskim, rodzice uczniów i pracownicy naszej szkoły. Uroczystość zakończyła się przy słodkim poczęstunku i tańcach dyskotekowych.