Gminny EKO-specjalista...

W poniedziałek, 16 maja 2016 roku przedszkolaki obu grup wiekowych oraz uczniowie klasy 0 byli uczestnikami wycieczki do ZOO-SAFARI w Borysewie, która była elementem edukacji ekologicznej w szkole. Oprócz zwiedzania ogrodu, poznawania zwierząt, obserwowania ich zachowań oraz sposobu odżywiania się, dla dzieci przygotowano zajęcia edukacyjne z udziałem żywego żółwia.

O bezpieczeństwo dzieci na wycieczce dbały panie; K. Czarnocińska, N. Pawlak, M. Rakowska, I. Niespodziańska i J. Walczykowska, która dodatkowo wcieliła się w rolę fotografa.

Całość przedsięwzięcia była elementem składowym projektu pt. "W Zespole Szkół w Grabowie - od przedszkolaka do gimnazjalisty poznajemy przyrodnicze zależności, by zdobyć tytuł GMINNEGO Eko-SPECJALISTY" Projekt dofinansowany przez WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA i GOSPODARKI WODNEJ.

Dziękujemy p. Iwonie Morawskiej za włączenie nas w tak przyjemny  sposób realizacji projektu.