"Psia piękność:...

27 stycznia 2016 roku, na hali sportowej odbyło się dla wszystkich chętnych uczniów z Zespołu Szkół w Grabowie, szkolenie w zakresie samoobrony przed psami. Poprowadził je p. Mirosław Różański z asystentką. Reprezentowali oni firmę "Psia piękność" z Włocławka należącą do p. Agnieszki Ostrowskiej. Bilet wstępu dla każdego uczestnika kosztował 4 zł.

Duże wrażenie na uczniach, szczególnie tych młodszych wywarły dwa psy, które mogli podziwiać w trakcie szkolenia i pogłaskać. Następnie pieski z opiekunami zostały zaproszone do oddziału przedszkolnego do grupy 3,4-5-latków. Ile radości było podczas spotkania, widać na zamieszczonych fotografiach. Pani Kinga Czarnocińska świetnie sprawdziła się w nowej roli tresera wybranego przez siebie psa.